Visual basic sorun 2010

Redfear

Yeni üye
9 Eyl 2012
32
0
İstanbul
Merhaba bazı arkadaşlar win7 nasıl visual basic 6 kurulacağı yazıyor olmasına rağmen hatayı cözemişler ben eskiden vb 2010 kullanıyordum ama vb2010 a bazı kodlar olmuyordu bende şöyle bir yöntem buldum mesala arkadaş butona tıkladığinda bilgisiyar çökmesi için bir kod buluyor ve bunu butona kolluyor ama olmuyor not defteri bir çökertme kodu yapıp onu bat olarak kaydedecek ve butona bu bat ı çalıştır deyecek bir kod yazacak ve programı mesala bir dowland sitesine kurarken o bat dosyasınıda yanında verecek ve onunkarşı tarafa bir pack olarak yediricek adam butona bastığinda bilgisayar çökecek

Yardim edebildiysem ne mutlu bana
Alıntı değildir
Bir teşekkürü fazla görmeyin:D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.