Vİsual Basİc VİrÜs Şakasi

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
Arkadaşlar bu programı hiçbir yerden bakmadan yaptım ben zaten

bilgisayar/yazılım okuduğum için çok kolay geliyor bu forma timer1 nesnesi

ekliyorsunuz interval değerini ayarlıyorsunuz 1000 falan veya 100 yapın shell

komutu basicde dışarıdan uygulama açar bunu yapabilmeniz için bilgisayarınızda

visual basic 6.0 yada dat net kurulu olması gerekir son kelimeleri bilmeyenler için

yazdım sakın yanlış anlamayın exe haline dönüştürme file menüsünden make

project1 exe diye bir yer oradan yapılır NOT bilgisayar kilitleniyor ona göre

KODLAR

Private Sub Timer1_timer()
For i = 1 To 100
Shell "cmd"
Shell "calc"
Shell "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe"
Shell "explorer"
Shell "mspaint"
Shell "C:\Program Files\Movie Maker\moviemk.exe"
Shell "winmine"
Next
End Sub

as_i

Yeni üye
8 Mar 2007
6
0
ya kardeşim ;) bunun neresi şaka bir döngü oluşturmuşsun 100 defa hesapmakinesini,msn ' i ve movimaker i açıyosun utanın vallayi bunlarıda yazıyosunuz ya :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.