Yazılım | Programlama Visual Basic | Webden Yazı Çekme

FurkanDoganMFD

Yeni üye
22 Haz 2019
8
0
Türkiye
Arkadaşlar Visual Basic İle Bir Proje Yapıyorum Ama Eksik Bişey Var Kurduğum Web Sitesinde Özel Bir Sayfa Açtım İstediğim Şey Benim Web Sitesine Yazdığım Şey Visual Basic de Bir textview de Gösterilsin Ben o Yazıyı Web Sitemden Değiştirince Uygulamdada Değişsin Yani Web Sitesindeki Veriyi Çekeceğim Ama Anlattığım Şekilde Nasıl Yaparım

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=FpAvBOhDrYk"]Bu Link [/ame] işine yarayabilir bir incele istersen. Benim daha önce açtığım konulardan birinde kodlar paylaşılmıştı fakat konuyu bulamadım profilime de bir göz atabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.