Visual basic

rtfsec

Üye
27 Eki 2019
87
0
Arkadaşlar ben visual basic de bir program üstüne çalışıyorum bu programda bi buttona tıklayınca bir uygulamayı açılmasını istiyorum ama bu uygulamanın konumunu yazarsam başka biri kullandığında çalışmayacak . Beniz istediğim ise o iki programı (yani açılacak olan ve açıçak olan programları) aynı dosyaya koyucan oyle çalışıcak nasıl yaparım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Cevap: Visual basic hk.

Üstad dediğinin basit hali "reflection" diye adlandırılır. Ama Microsoft onu Visual basic içine asla koymadı. .NET 2.0'da koymuş olmalı.

Direkt hafızaya assembly yükleyebilirsin, ama o zaman da "benim programım harici çalıştırılamasın" imkansız olmasa da çok zorlaşıyor.

Neden Visual Basic? Ona destek çoktan kalktı. VB.NET olmaz mı?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Cevap: Visual basic hk.

Aracımızın radonu - anteni kırıldı. Öğle vakti mola verdiğimde bir örnek yazacağım. Şu anda cihaz montajı yapmamız lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.