Visual Basicten Anlayan Gelsin Kodla Alakalı !

Chorme

Üye
30 Tem 2013
176
0
İstanbul
Evet Arkadaşlar Ben Bir Deneme Yapıyordum Kodlar Benim Deil Vidio İzliyerek Yapıyordum
Fakat Tam Kaydedip Bakıcakken Şöyle Oluyor !
bunun Yüzünden Exe Olarak Kaydemiyorum Yardım Lütfen !

jlu5.png

Konuyu Buraya Açtım Çünkü Burada Visual Basicten'den Anlayanlar Var Yardım Merkezinde'De Fazla Yok Konu Yeri Yanlış Die flood Yapmayın Beyler !

Chorme

Üye
30 Tem 2013
176
0
İstanbul
kardeş konuyu dağa iyi anlatırsan yardım edebilirim

Krdsm Ben Zeusun Keyloggerini Yapıordum Vidiosunu İzliyerek Herşeyi Yaptım Tam Kayıt Edicektim Buraya Açtı Ve Kare İçine Aldığım Yeri Gösterdi Vidioda Hiçbir Sorun Yoktu Orada Kaydedebiliordu Yani Kaydedemiom Neden Kodlar Mı Yanlış Windows 8 Kullanıyom Bunların Kodlarla Alakası Olur mu ?

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,222
1,228
Amsterdam
Krdsm Ben Zeusun Keyloggerini Yapıordum Vidiosunu İzliyerek Herşeyi Yaptım Tam Kayıt Edicektim Buraya Açtı Ve Kare İçine Aldığım Yeri Gösterdi Vidioda Hiçbir Sorun Yoktu Orada Kaydedebiliordu Yani Kaydedemiom Neden Kodlar Mı Yanlış Windows 8 Kullanıyom Bunların Kodlarla Alakası Olur mu ?

w8 ile Alakası Yok Bi Resmi İNCeliyim ben :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.