Visual Studio 2010 vs 2012 vs 2013? Yardım

MrGazaP

Yeni üye
14 Tem 2013
20
0
sizce hangisi?Arasındaki farklarıda yazarsanız ve neden kullanmam gerektiğini yazarsanız sevinirim.Açıklayana teşekkürü esirgemem.

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Öncelikle merhabalar dostum. 2012 ile 2013 arasında elbette ki fark oluyor. Genel olarak; hız, grafik ve yeni eklenen metotlar arası fark oluşturuyor. Fakat 2013'ün sadece preview'i yayınlandı elbette indirebilir halde fakat tam sürüm değil henüz. :)

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
Hız farkı olmaz fakat 2010 ile 2012 arasında performans farkı çok yüksek. Programlarınızı daha hızlı daha etkili yazabilmeniz açısından eğer Windows 7 kullanıcısıysanız elbette ki 2012 öneririm. Ben de 2012 kullanıyorum.

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
2012'nin express sürümü yok. O sadece 208 için geçerli. Elbette ki ultimate kurun çok daha fazla özelliğe sahip. Ek olarak serial için 90 gün beklemesi ayrı güzellik. İnternette ki 2012 için tüm serialler çalışır durumda denendi. sanırım sorununuz çözüldü artık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.