Visual Studio 2013 Ultimate C++ dan Başka Bir şey Yok

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
PvYG85.png

Sorun burada.
Yardım edebilecek olan var mı?

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
Yüklerken diğer tikleri kaldırmışsın o yüzden böyle.

Hiçbirini kaldırmadım hatta fazladan tik bile ekledim öyle diyim, tekrar kurmaya çalıştığımda 331 mblik alan gerek dedi tekrar kurdu ve hala böyle, ancak eskiden vs express 2013 ile yaptığım bir çalışmamı açıyor ve kodlamamı da yapabiliyorum sadece orada gözükmüyor, ayrıca daha yeni kuruldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.