Visual Studio 2015

Gritty

Üye
14 Eki 2014
139
0
Merhaba Arkadaşlar. Ben C# kodlamaları yapmak için visual studio 2015 indirmek istiyorum. 2017 sürümünü indirdim birçok sorunla karşı karşıya kaldım. Microsoft'un sitesinde Visual Studio 2015'i maalesef bulamadım. Eğer orda varsa linkini atabilir misiniz ? Yoksa da nerden indirebileceğimi söylerseniz sevinirim. Microsoftun sitesinde varsa çok iyi olur. Bildiğiniz gibi diğer siteler 50kb/s hızla indiriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.