Visual Studio C# Console Yardım..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artemus123

Yeni üye
8 Kas 2011
21
0
Merhaba;

Benim bi sorum olucaktı Visual Studio C# Console platformunda.

Ben bi kod arıyorum,

kod1
komut1
komut2
komut3
kod2

burda anlatmak istediğim "kod1" in yerine bi kod yazıcaz program "kod2" ye geldiğinde "kod1" in olduğu yere gidicek.

Yani bi hesap makinesi yapıcaz

"kod1"
1. sayıyı giriniz,
2. sayıyı giriniz,
bu sayıların toplamı = ,

hesap makinesini tekrar kullanmak istermisinz ?

"e" harfine basıp enterlicez,
"kod2" burda olucak,

"h" harfine basıp enterlediğimizde ise programın başındaki kategori listesinin başındaki "kod1" e göndericek,.

İnşallah anlatabilmişimdir :(

Şimdiden Teşekkürler,
İyi Forumlar...

Not : Konunun yerini tam bilmediğimden buraya açtım Lütfen Kusura Bakmayın..!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.