Visual Studio Ders Konu Forum önerisi

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
685
0
Kendimi geliştirmek istiyorum ufak çaplı bi kaç macro formu kayıt muhasebe formu vesaire hazırlıyorum ama terimleri nasıl kullanacağımı bilemediğim için kaynak bulmakta zorlanıyorum önerebileceğiniz forumdur derstir konudur varsa çok memnun olurum :

ayrıca ilgilenenleriniz anlayanlarınız varsa macro formlarımı pencerelere atamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim teşekkürler
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.