Visual studio kullananlar bakabilirmi

XoNe3435

Üye
8 Eyl 2016
85
0
ARKADAŞLAR ben visual studio kullanıyorum fakat ben Visual studiyoda bir proje açmaya çalıştığımda browseye basıyorum fakat dosyalar gelmiyoraynı şekil pitcurebox'a resim import etmeye çalıştığımdada aynı şekilde karşıma resim yükleyecek ekran gellmiyor hata aşağıdaki videoda gösterdim sorunu bana yardım edin lütfen.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=7JGhNSz7AAw&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=7JGhNSz7AAw&feature=youtu.be[/ame]

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
712
23
chose browser mi ne vardı toolbox a sağ tıklayınca manual olarak indir pc ye yada visual studio dosyalarının arasında olması lazım onu tekrar dan al vb ye

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Eğer debug etmeden kaydedersen gelmez öncelikle ikinci yanda mesela deneme diye yapmışsın ya onun altındaki dosyalara tek tek 2 tıklarsan açılır projen de ayrıca çok fazla güncelliyorsun konuyu böyle yapmamalısın

SeapHacker

Uzman üye
3 Nis 2016
1,180
2
Bileceksiniz
Bak orda select reosurce açılıyorya
ordan resource context bölümündeki losal resourceyi işaretle
importa bas ve resmini seç hadi oda olmadı diyelim ilk picturebox attınya oraya
sağ üst kısımda yön işareti var ona tıkla edit gibi bişe çıkar ordanda yapabilirsin.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar sen hala lütfen yardım diyorsun. Yardım istiyorsan o zaman biraz ingilizce öğren ne diyebilirim ki başka. Yani programda bir hata yok sen seçmesini bilmiyorsun ve arkadaşlar resim için nasıl seçeceğini anlatmışlar. Proje için de değişen bir şey yok. Sadece oku ve talimatları uygula o kadar.

XoNe3435

Üye
8 Eyl 2016
85
0
Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar sen hala lütfen yardım diyorsun. Yardım istiyorsan o zaman biraz ingilizce öğren ne diyebilirim ki başka. Yani programda bir hata yok sen seçmesini bilmiyorsun ve arkadaşlar resim için nasıl seçeceğini anlatmışlar. Proje için de değişen bir şey yok. Sadece oku ve talimatları uygula o kadar.

kardeşim sende dahil kimse konuyu anlamadı
ben diyorum ki gelmesi gereken ekran gelmiyor yani pitcurebox'u örnek olarak verdim ben diğer toolarda da öyle dosyalrımarasından seçmem gereken bişey oldumu seçemiyorum.
locale tıklasamda gelmiyor o ekran.
yani anlamadan bilmeden yorum yapma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.