Visual studio'da instgaram nasıl açılır

cegic

Üye
29 Tem 2017
61
0
Kütahya
Selamun aleyküm arkadaşlar Visual Studio da webbrowsere instgaram url veriyorum beyaz ekran çıkıyor baya bi araştırdım bulamadım webbrowserde nasıl açıcaz instagram.com'u acil yardım edermisiniz ??

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?

cegic

Üye
29 Tem 2017
61
0
Kütahya
dostum visual studionun içindeki webbrowser default olarak ie üzerinden çalışır sen bunu chromium yaparsan daha iyi sonuç alırsın js çalıştırması problem oluyordur büyük ihtimalle tahminimce chromium yaparsan sorunsuz çalışır https://thechriskent.com/2014/08/18/embedded-chromium-in-winforms/ bu linki incele

sağolsın kardeşim deniyeceğim :)

sağolsın kardeşim deniyeceğim :)

malesef yapamadım kardeşim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Dim regKey As RegistryKey

regKey = Registry.CurrentUser.OpenSubKey("SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\MAIN\FeatureControl\FEATURE_BROWSER_EMULATION", True)

regKey.SetValue("Uygulama adı.exe", 9000, RegistryValueKind.DWord)

regKey.Close()

Önce 9000 dene sonra 11000 dene çalışması gerek uygulama adı yerini kendi uygulama adını yaz form startup a koy bu kod dizimini

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.