Yazılım | Programlama Visual stüdyo proje yardım

palaga

Yeni üye
29 Şub 2020
8
0
YAZILIMCI ABİLER:tabicanim CORONODAN DOLAYI ONLİN EGİTİM GÖRÜYOZ VE FİNAL SINAVI YERİNE BİZE VİSUAL STÜDYODDAN UYGULAMA YADA OYUN HAZIRLAMAMIZI İSTİYOLAR METODLAR FALAN KULLANMAMIZ GEREK NE ÇOK AĞIR NEDE ÇOK BASİT BİŞ OLCAK SİZDEN RİCAM ELİNİZDE DAHA ÖNCEDEN YAPTIGINIZ BİR PROJE VARMI PROGRAMLAMDA ÇOK İYİ DEİLİM YAZILIMCI ABİLERİMDEN YARDIM BEKLİYORUM MÜBAREK RAMAZAN GÜNÜ BÜYÜK SEVAP İŞLERSİNİZ

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Al

Kod:
System.Console.WriteLine("Merhaba, Dünya");
System.Threading.Thread.Sleep(3000);
System.Console.WriteLine("Görüşürüz dünya");
throw new System.ArgumentException();

Son düzenleme:

musluq

Üye
30 Nis 2020
93
1
Oradan
buyur bomba proje önerim var hem de 13 satır
35YqSm.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.