visual yardım !!

byshovel

Yeni üye
20 Eki 2012
3
0
Merhaba arkadaşlar..visual basic 2010'da oluşturduğum bir programı framework 2 yüklü bir bilgisayarda nasıl çalıştırabilirim ? Çalıştırmak için illaki framework 4 yüklümü olması gerekir yada benim bilgisayarımda framework 4 yüklü diye mi karşı tarafta da framework 4 istiyor ? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

byshovel

Yeni üye
20 Eki 2012
3
0
Bir program yapıyorum öteki bilgisayara atıyorum o bilgisayarda framework 2 yüklü ve program NET.framework hatası veriyo yani framework 4 istiyo.yani framework 2 yüklü bilgisayarlarda ben programlarımı çalıştıramazmıyım ? visual basic te framework 2 ye uyumlu bir program yapmazmıyım ?

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Evet, FrameWork 4 yüklü olması gerekir. Fakat bu sorunu gelecek programlarında birdaha yaşamak istemiyorsan proje oluştururken FrameWork 2'yi seçmen yeterlidir.

// Ayrıca konu yanlış yerde! Yardım bölümüne açmanız gerekiyor!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.