Visual

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iNDeX45

Üye
4 Tem 2012
221
0
26
Manisa
Arkadaşlar ben PC'ye XP Format attım ama Visual Basic Studio 2010 Express indirdim hata veriyor acaba ne kurabilirim

EFENDIII

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
296
0
benim türk olduğumu nereden çıkardın!türkçe yazmamdan mı! gereksizolcak ama açıklayayım annem ırak türkmeni babam ispanyol anladın umarım

bence alakası yok bide /adios ne anlama gelir ya hep gıcığıma gitmiştir adios yeine insan allaha emanet ol falan der ya RK'üz kardeş !!
türkçeye yabancı dillerden geçmiş bir sürü kelime var sana bunu anlatacak değilim araştır öğren!mcrosoft orjinal olmayan sistemlerde yüklemeye izin vermez!hırsızlığın önüne geçmek amaxcıyla bunuda araştır
ben dosyayı microsoft'un orjinal sitesinden indiriyom kendisi kuruyor sadece kurulum sırasında hata veriyor !!
kurulum bilgilerini belirtmişmisin bir bak konunda ben sana yardım etmeye çalışıyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.