Vmware ile alakalı sorum

eva123

Üye
8 Tem 2009
95
3
Pc ile vmware arasında bağlantı kuramıyorum anlayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

AYTGMN

Üye
14 Ocak 2019
154
0
şimdi sen bunu buraya böyle bir konu açtın ya ben sana daha ne diyeyim FLASH BELLEK diye birşey var onundışında İ-M-K-A-N-S-I-Z şimdi gelipte bana imkansız diye birşey yoktur deme sakın

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Vmware tool larını kurmayı deneyebilirsin:)
//edit bu arada ne bağlantısı dosyalar sürükleyip bırakılmıyormu yoksa internet mi ? Biraz daha açarsanız.

Son düzenleme:

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
salam sana iyilik yapacam 10 tl ni almayacam amma sornun ise kaliden tooolsu indir windowsla balanti gelsin deye dosya transferi [ame]https://www.youtube.com/watch?v=62l1dbufLdk[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.