VmWare İndirme Kurulum Güvenilir !( Sanal Makine )

MarcosEvilla

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
367
0
Kayseri^^
VmWare İndirme Linki : TIkla
VmWare Virüs Total : Sonuçları TIkla
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=b2Q6G_RIr3Q"]VmWare Video : TIKLA[/ame]
Merhaba Şimdi Sizlere VmWareyi Kısaca Tanıtacağım
VmWare = Sanal Bilgisayar Olarakta Tanınan Bir Sanal Makine'dir...
-Normal Bilgisayarınızı Kullanır Gibi Kullanabilirsiniz..
-Bilgisayarınızın İçinde Bir Sanal Cihazdır
-Gizlilik Arayan Dostlarımız Bu Cihazı ( Programı ) Kullanabilir
-Gerekli Olan Son Şey İşletim Sistemidir ( Dosyasıdır )İso olarak Kullanılır Boyutları Genellikle 2- 4 Gb Arasında Değişmektedir
-VmWare nin VirtualBox Gibi Sanal Makinelerden Ayırt Eden Özelliği
-İşletim Sistemizini Düzgün Kurarsanız Hiçbir Sorun Çıkmaz Aynı Şey Sanal Makineyi Kullanırkende Geçerlidir Ve Tut Sürükle Bırak Özelliği İle Bilgisayarınızdaki dosyalarınızı bu sanal makinaya atabilirsiniz diger sanal makine programlarında bu mümkün değildir
-Bilgisayarınza Gelecek Zararları Önlemek İçin Güvenmediğiniz Bir Dosyayı İlk Olarak Sanal Makinede Deniyebilirsiniz
-Sanal Makinenin Kendine Ait IP ve MAC adRESİ vardır Her Makinayı Kurdugunuzda Ayrı Bir İp ve Mac Adresi Verir
-32 Bit Ve 64 Bit İşletim Sistemlerini Destekler
-Sanal Makineye Bir Zarar Gelse Bile Asıl Cihazınıza Hiçbir Zarar Gelmez ...

Bu Konuya En Çok Şu Nedenle İhtiyaç Duydum
Ben Kurarken Yanlış İndirmiştim ,Kurulum Yaparken Bilgisayarım Hata Verip Çökmüştü Biraz Önce Format Attım :) :) ve Bu Konuya ihtiyaç Duyuldugunu Hissettim ! İşine Yaradıysa NE mutlu Bana

Son düzenleme:

MarcosEvilla

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
367
0
Kayseri^^
Ben Kendi Sitesinden İndirdim 2 Yıldır Kullanıyorum Hicbirsey Yok !

/ VirusTotal /
.exe veya setup dosyasını taratmalısınız

Öyle Zaten Setuubu tarattım koydum Ve Bu Pc Çökme Olayına Birkaçkişi daha takılmıştı
onlarında klavyeleri çalışmaz hale gelmişti Büyük İhtimal Driverlara Zararr Veriyor KURULUMda yüzde 90 da hata verip pc resetleniyor ve klavye işlemiyordu .. Bunun İçin..
.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.