Çözüldü vmware sanal disk hk

omrcnynk

Üye
31 Ağu 2014
62
0
herkese iyi forumlar arkadaşlar vmware içine windows 7 yükledim kontrol etmem gereken dosyalar vardı virüs vs var olabilir diye şimdi işim bitti başlangıçta ayar kısmında 60gb olarak ayarladım en fazla 1-2 gblık dosya ve w7 kuruluydu şimdi işim bitti silmek istiyorum ancak dosyayı bulamadım program ekle kaldırdan programı sildim birde belgelerimdeki 17gblık vmware dosyasını sildim ancak 60gblık bir şey bulamadım nerde olabilir bu dosya

Moderatör tarafında düzenlendi:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Belirttiğiniz dosya, VHD uzantılı sanal imaj dosyası yanılmıyorsam. Eğer uygulama içinden Windows 7'yi sildiyseniz zaten bu dosya otomatik olarak silinir. Ayrıca bu dosya tamamen 60GB kaplamaz. Kullandığınız kadarını kaplar. Zaten 17GB bölüm silmişsiniz. Büyük ihtimalle bu 17GB bölüm, bahsettiğiniz bölüm.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.