VMware tools indirme

batu4492

Üye
5 Ocak 2011
189
0
Vmware Workstation 12.5.7 sürümüdür orjinal sitesinden indirdim ama VMware tools nasıl indircemi bulamadım yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

batu4492

Üye
5 Ocak 2011
189
0
Burda anlatmıyor programların sürümleri farklı vmware ınstall tools seçeneği yok benimkinde windows ekranındaki dosyayı kali linuxa aktarmak istiyorum yardımcı olabilcek

batu4492

Üye
5 Ocak 2011
189
0
Ben Yardımcı Olabilirim;

Komut Satırında Şu Komutu Çalıştırmalısın apt-get install ark

Sonra İse Bu Videoyu İzlemelisin

https://www.youtube.com/watch?v=62l1dbufLdk

HOCAM DEDİĞİN KODU YAZDIM E/H DİYE BİR SEÇENEK ÇIKTI E DEDİM SONRA KURUM BİTTİ YAKLAŞIK 54 M BİRŞEY YÜKLENDİ SONRA BÖYLE BİRŞEY ÇIKTI KARŞIMA YENİDEN BAŞLATTIM SONRA NAPACAM VİDEODA ANLAYAMADIM NAPCAMI

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
HOCAM DEDİĞİN KODU YAZDIM E/H DİYE BİR SEÇENEK ÇIKTI E DEDİM SONRA KURUM BİTTİ YAKLAŞIK 54 M BİRŞEY YÜKLENDİ SONRA BÖYLE BİRŞEY ÇIKTI KARŞIMA YENİDEN BAŞLATTIM SONRA NAPACAM VİDEODA ANLAYAMADIM NAPCAMI

Komut Satırında Şu Komutu Gir: sudo reboot. O Hatadan Sıkıntı Çıkmaz. Ve Sonra Videoyu İzleyerek Vmare Tools Kurabilirsin;

Son düzenleme:

batu4492

Üye
5 Ocak 2011
189
0
Komut Satırında Şu Komutu Gir: sudo reboot. O Hatadan Sıkıntı Çıkmaz. Ve Sonra Videoyu İzleyerek Vmare Tools Kurabilirsin;

Hocam sen ne yaptırdını bildiğinden eminsin demi

Hocam videdaki Vmware workstation sürümü farklı benimkisi farklı orda VM TIKLAYIP INSTALL VMWARE TOOLS A TIKLICAN DİYO BENİMKİNDE ÖYLE BİR SEÇENEK YOK BEN ONU ANLATAYMAYA ÇALIŞIYOM

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.