Çözüldü VmWare vs Virtual Box

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Hangisini tercih etmeliyim bilgisayarım çok iyi değil stabil ve hızlı çalışması gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Benim de bilgisayarım iyi değil, hangi sistemi kurarsanız sanal makinaya çok kasacaktır. Onun yerine Usb Flash belleğinize kurunuz. Ben kurdum, çok çok daha az kasıyor. Aşağıdaki konu yardımcı olacaktır. Ek bilgi olarak Linux dağıtımlarından birini kullanacak olursanı (Kali, Parrot vb.) XFCE sürümlerini kurmanızı tavsiye ederim. Normal versiyonlarından x10 kart daha hızlı çalışıyor. En kötü bilgisayar daha kaldırabilir.

Edit: Linki unutmuşum buyur. https://www.turkhackteam.org/linux/...lici-olarak-kali-linux-kurma-alemdar2002.html

Son düzenleme:

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Benim de bilgisayarım iyi değil, hangi sistemi kurarsanız sanal makinaya çok kasacaktır. Onun yerine Usb Flash belleğinize kurunuz. Ben kurdum, çok çok daha az kasıyor. Aşağıdaki konu yardımcı olacaktır. Ek bilgi olarak Linux dağıtımlarından birini kullanacak olursanı (Kali, Parrot vb.) XFCE sürümlerini kurmanızı tavsiye ederim. Normal versiyonlarından x10 kart daha hızlı çalışıyor. En kötü bilgisayar daha kaldırabilir.

USB den bi işime yaramaz ki hocam hacking Lab kurmak istiyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.