VMware Wifi Adabtör POLYGOLD

by98

Yeni üye
11 Haz 2016
29
0
Selam arkadaşlar öncelikle tht ailesine selamlarımı getirdim aramızda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar oldugunu düşünüp bir konu açmak istedim yardım bölümüne nasıl açıcağımı bilmediğimden ve artık kafayı sıyırmak üzere oldugumdan hemen bir konu açmak istedim eğer yanlış bölümde konu açtıysam adminlerden özür taleb etmek isterim.

-Arkadaşlar benim WMware de Kali Linux 1.1.0 , 2.0 , WifiSlax Kurulu ama wifi adabtörü aldım wifi hackleri ile ilgenmek istedim ders gördüğümden dersime çalışamıyorum Wifi adabtörümün markası POLYGOLD linux destekli bir wifi adabtoru 70TL fiyat ödedim ve kullanamamak beni ciddi anlamda kötü etkiliyor wifi hack tools ları açtıgım vakit sürekli hata alıyorum şuan ethernet kablosunu çıkartım windows da bu şekilde kendi wifime bağlı olarak kullanıyorum ama WMware deki OS larda (İşletim Sistemi)lerinde gözükmüyor ama o OS lardada internete girebiliyorum yani wifi adabtörüm çalışıyor internete giriyorum WMwaredeki OS'lardada girebiliyorum fakat hack toolslarında hata alıyorum "YARDIMCI OLUCAK ARKADAŞLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER" Açıktan okudugum için 7/24 pc başındayım yanıtlarınız yanıtlıyacağım arkadaşlar Bana değer verip okudugunuz için teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.