GNU/Linux VMware'de bir türlü düzelmeyen hata

karinabat81

Yeni üye
29 Mar 2020
7
0
arkadaşlar vmware de şöyle bir hata alıyorum ne yaptıysam bir türlü düzelmedi yardımcı olabilecek var mı ?
(vmx kısmına gelip smc.version = "0" önerisini denedim fayda vermedi).

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Cevap: VMware'de bir türlü düzelmeyen hata! yardım lütfen

Selamun Aleyküm

Bu Dizini İzle ::Bu bilgisayar>Belgeler>VirtualMachines>KaliLinu[Hangisini Kullanıyor İSen onu seç}
QmHzhA.png
Bu Dosyayı Not Defteri ile aç {KaliLinux2020.1]
En Alta in ve Bu Dizini ekle == smc.version = "0"
Kaydet ve vmware yi tekrar aç

bu işlemleri yaparken vmware kapalı olsun

karinabat81

Yeni üye
29 Mar 2020
7
0
Cevap: VMware'de bir türlü düzelmeyen hata! yardım lütfen

Selamun Aleyküm

Bu Dizini İzle ::Bu bilgisayar>Belgeler>VirtualMachines>KaliLinu[Hangisini Kullanıyor İSen onu seç}
QmHzhA.png
Bu Dosyayı Not Defteri ile aç {KaliLinux2020.1]
En Alta in ve Bu Dizini ekle == smc.version = "0"
Kaydet ve vmware yi tekrar aç

bu işlemleri yaparken vmware kapalı olsun

maalesef bunu denedim diye yazdım görmediniz heralde sizin için tekrar denedim fakat aynı hatayı yine alıyorum bi düzelme yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.