Vodafone sınırsız internet

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Reis Ellerine Sağlıkta gelde 250 mb internet kazan 2 aydır vodafone hiç hediye etmedi :(
Birde konuya VT eklemeniz lazım lütfen

baychip

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
285
0
dostum sen harikasın işe yaradı valla 5 dk sonra tekrar msj atıcam veri kaybı yoksa mükemmel birşey

tühh işe yaramıyor foss çıktı mobil veriden yiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

whoody

Üye
21 Ağu 2017
98
0
24
Konya
bence konu silinsin çünkü işe yaramıyor 835mb netim vardı 796mb olmuş video izledikten sonra uygulamada açıktı deneyen varsa sonuçları yazarsa güzel olur

adam yukarı oldu diye yazmış sen yyapamamışsın kardeş

Reis Ellerine Sağlıkta gelde 250 mb internet kazan 2 aydır vodafone hiç hediye etmedi :(
Birde konuya VT eklemeniz lazım lütfen

eklendi vt

tühh işe yaramıyor foss çıktı mobil veriden yiyor

adam oldu yazmış siz yapamamışsınız reis

eklendi

Moderatör tarafında düzenlendi:

whoody

Üye
21 Ağu 2017
98
0
24
Konya
onu yazan benim zaten :) 5dk sonra tekrar baktım netim azalmış

Yaklaşık 4 gündür kullanıyorum kendi hatam sonucu giden yaklaşık 50 mb dışında 1mb bile paketimden düşmedi programın bağlantısı kopmuş ben farkında değilken
Ki ben emin olmadığım birşeyi asla paylaşmam yakında video gelecek oradan da izler teyit edersin ama bir yerde hata yaptığına ve bu yüzden veri kaybı yaşadıgına eminim reis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.