VPN Hk.

g11nco

Yeni üye
20 Ağu 2016
43
0
abazanın tekini hackledim ama kendi ipim ile girmek istemiyorum ne olur olmaz diyer vpn ler başka ülkelere bağlanınca bu sefer facebook ınstegram doğrulama istiyor türkiye içi bir vpn yokmu acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Öncelikle konu başlığını "Yardım acil" Yerine "Turkiye IP'li VPN Önerileriniz?" Şeklinde Açsaydınız daha mantıklı ve uygun olurdu..

Ayrıca : " IPVanish , Avast SecureLine " Programlarına bakmanızı tavsiye ederim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.