vpn hk

Resta26

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
675
0
İstanbul/
vpnye baglanıyorum fakat irtanete girmiyor hiçbir siteye giremiyorum irtanet baglantısı yok diyor yardımcı olucak var mıdır?

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
vpnye baglanıyorum fakat irtanete girmiyor hiçbir siteye giremiyorum irtanet baglantısı yok diyor yardımcı olucak var mıdır?

Merhabalar bilgisayarınızı ağ ve paylaşımdan dns ayarlarını

kontrol edin 2.ci side vpn olarak şu vpnyi kullanmanız önerilir

tek bir bögeyi denemeyiniz farklı japonya kanada gibi

bölgeleri de deniyebilirsiniz sorununuz çözülcektir ek olarak

Psiphon Vpn gayet başarlı bir vpn tavsiye edilir

https://psiphon3.com/tr/download.html

Son düzenleme:

YouAndLife

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
834
0
Layer 3
Evet önceden ben de yaşamıştım ve büyük uğraşlar sonucunda problemin bende değil internet sağlayıcımda olduğunu öğrendim. Hele sağlayıcın superonline ise vpn'i unut :d Çalışan vpn bulması o kadar zor. Ben yıllık para verdiğim vpn'i kullanamıyorum.

Resta26

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
675
0
İstanbul/

Merhabalar bilgisayarınızı ağ ve paylaşımdan dns ayarlarını

kontrol edin 2.ci side vpn olarak şu vpnyi kullanmanız önerilir

tek bir bögeyi denemeyiniz farklı japonya kanada gibi

bölgeleri de deniyebilirsiniz sorununuz çözülcektir ek olarak

Psiphon Vpn gayet başarlı bir vpn tavsiye edilir

https://psiphon3.com/tr/download.html
indirdim de deniyicem bi anda oldu nasıl yapabilirim ? yardımçı olur musun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.