Vpn ile girilen siteler

einfachh

Yeni üye
20 Nis 2016
7
0
atıyorum suan ttneti arasa deseki ben nerelere girildiğini istiyorum verseler ben hep zenmate vpn kullanıp gırıyorum nereye gırıceksem orada benım girdiğim gözükürmü yoksa vpndeki ip adresimi gözükür

einfachh

Yeni üye
20 Nis 2016
7
0
ama şimdi girdiğim sitelere zenmate ile giriyorum ip adresi falan değişiyor gizli modda acıyorum yasaklı sitelere giriceksem eğer benım ıcın yasaklı sıtelere girdiğim şeyler önemli diğerlerini görseler sıkıntı değil :)

JusticeHunter

Yeni üye
22 Nis 2016
38
0
ama şimdi girdiğim sitelere zenmate ile giriyorum ip adresi falan değişiyor gizli modda acıyorum yasaklı sitelere giriceksem eğer benım ıcın yasaklı sıtelere girdiğim şeyler önemli diğerlerini görseler sıkıntı değil :)

Kendin bilirsin ama benim tavsiyem onların girdiği zamanlarda girme fazla net'e eğer interneti yavaşalatırsan şüphelenebilirler.Bu benim görüşüm.

11numara

Yeni üye
22 Tem 2009
47
0
usta aslında bu işler için. liquidsky diye bir progrma var seni başka bir sanal pc ye bağlıyor ip sıkıntısı falan olmuyor bence gayet iyi bir program ücretli tabi buda cracklerini bulabilirsin ne kadar götürür bilemem. 4k internet hızı falan var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.