vpn kullanırken dikkat edilmesi gerekenler/STAJER ASİSTAN/

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
vpn kullanırken dikkat edilmesi gerekenler//prohacktr41

evet arkadaslar
bugun vpn hakkknda bilgo verdim​

10197cd4-b39e-4fa4-8622-402734e51d40-vpn-kullanmanin-bir-zarari-var-midir_stretch_427X265.jpg

1-Bankacılık İşlemleri Kesinlikle Yapmayın Vpn Sahibi Veyatta Siyah Şapkalı Hackerlar Bilgilerinizi Çalabilir.
bank1-clip-art1.gif

2-Outlook Veyatta Herhangi Bir Sosyal Medya Üyeliğinize Girmeyin Aksi Halde Örnek Olarak Facebook Hesabınıza Girerseniz Hesabınız Farklı Ülkeden Dolayı Koruma Tedbiri Alır Ve Sizden Güvenlik Vb Birsürü Soruları Yanıtlamanızı İster Erişime Açılmaz.

credible-social-media-940x470.jpg

3-Onedrive Veyatta Depolama Hizmetleri Veyatta Gmail Mail Hizmetlerine Girmeyin Onlardada Erişim Kesilir.
windows_10_onedrive1.png

4-Mobil Fatura İşlemlerinizi Kesinlikle Yapmayın Faturalı Veyatta Faturasız Online İşlem Merkezinde Hakkınıza Ait Her Türlü Bilgi Bulunmakta.
cep-telefonu2.jpg

NOT: THT BOYLE KONU OLMADIGI ICIN PAYLASDIM

Son düzenleme:

qRIP

Yeni üye
20 Ağu 2017
15
0
Mobilde neredeyse hep acık unutuyorum umarım böyle hatalar yapmamışımdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.