Çözüldü VPN Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Locks

Yeni üye
22 Mar 2018
14
0
Jüpiter
Arkadaşlar bana güvenilir adresimi tam olarak gizleyebilcek ve benim bilgilerimi saklı tutabilcek (Satmıyacak) üst düzey bir VPN programı arıyorum. önerileriniz neler..?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Seni satmayacak vpn bulamazsın çünkü sen bir suç işlersen firmanın başı derde gircek yani hepsi log tutuyor

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Arkadaşlar bana güvenilir adresimi tam olarak gizleyebilcek ve benim bilgilerimi saklı tutabilcek (Satmıyacak) üst düzey bir VPN programı arıyorum. önerileriniz neler..?

Aslında var. Ücretli ve Güvenilir olan var. Ama sen ucretsiz arıyoraan maalesef. Zaten bir suru vpn ve proton mail tr den engellendi

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁

Asla tam gizlenemezsin ve hepsi seni satar.Sadece tor seni gizleyebilir tor üzerindende sadece tor da olan sitelere karşı birşey yapabilirsin.

Yani istediğin gibi birşey yok.

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Vpn Pisiphone_3 indirme linki varmı ve sürelimi free bulunmaktamı acaba

Vpn Pisiphone_3 log tutuyor demissiniz sizin bahsettiğiniz x-vpn fre varmı süresiz indirme linki

Cyberghost kullandım memnundum daha sonra pc de farklılıklar hissettim kaldırdım

O psiphon 3 yükledim log tutmadıgına nasıl emin olcaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592

Merhaba değerli üyemiz üst düzey gizlenmek isterseniz öncelikle kullandığınız ağ size ait olmamalı, mac adresinizi değiştirmelisiniz ve vpn ler sizin güvenliğinizi biyere kadar sağlar en güvenilir vpn bile belki üst düzey gizlilik için yetmeyebilir.

Log tutmayan iz bırakmayan vpn satın almalısınız, alamam diyorsanız bütün ücretsiz vpnler log kaydı tutarlar.

Hideman 2 vpn veya hotspot shield vpn kullanabilirsiniz ama log kaydı tutabilir ve isterseniz alttaki konuyu bir inceleyin.Saygılarımla

/ İnternette Tam Gizlilik / #AdrenaLiN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.