VPN siz yasaklı sitelere nasil girebilirim ?

Tesgu

Yeni üye
23 Tem 2019
9
0
Öncelikle merhaba.

Magisk yüklediğim ilk zamanlar önüme gelen her modülü yüklerdim cloudflaredns falan yuklemistim ne oldugunu bilmeden ve yasaklı sitelere vpnsiz girebiliyordum modullerle mi alakali fikrim yok internet sorunumda vardi o aralar wifi ayarlarinida kurcalamistim belkide ondandir bilmiyorum neyse sonradan tekrar vpn e ihtiyac duymaya basladim o rahatliga alistiktan sonra vpn cok kotu geliyor tekrar vpn siz girebilmek istiyorum bilginiz bir yontem var mi acaba telefona bi ayar yapicam ve hic vpn tarzi bir seye ihtiyac duymayacam. Yani belkide zaman kaybi bir konudur kusura bakmayın yinede yardimci olabilirseniz cok sevinirim teşekkürler.

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
var dns bağlantını değiştir ve ip adresini farklı bir sunucudan geçirip bağla dns proxyleri internettte çok var güncel olanlar vb vb

8.8.8.8
8.8.4.4

bu ikisi çok kullanılıyor

internette 2021 guncel proxy dns yaz dns leri değiştir eğer yine olmazsa ultra surf eklentisi kullan çok hızlı ve heryere koyabilir

EN İYİSİ KALİ LİNUX AÇIK KAYNAKLI İSTEDİĞİNE HIZLA ERİŞEBİLİRSİN İP VB DEĞİŞTİRME TOOLLARIYLA VPN YAVAŞ KATILIYORUM

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Öncelikle Merhaba,

Hiçbir eklenti kullanmadan girmek mümkün.

https://translate.google.com/

Google Translate adresine girdikten sonra sitenin adresini translate kısmına yapıştırın ve çeviri kısmından mavi yazıya tıklayın.

HLhNHV.png

n6nteV.png

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Tesgu
opera tarayıcı kullan vpn mevcut , yada google chrome için ultrasurf eklentisi mümkün, dns atayabilirsin , modemde engel varsa filtre aile gibi, hepsini devre dışı bırak yada servis saglayıcı vb görüs filtreleri kaldır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.