Vps Hakkında Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efref

Katılımcı Üye
29 Haz 2010
295
0
Arkadaşlar VPS satın almayaa yeterli paramız yok daha dogrusu her ay 50-60 milyon ona veremem. vps görevi gören programlar yokmudur acaba bilği almak istiyorum. metin2 pvp server kurmak istiyorum hamachisiz..!

Şimdiden teşekkür ederim...!

Moderatör tarafında düzenlendi:

berkanTr

Üye
15 Ocak 2008
71
0
Kurmak istediğin oyun popüler bir oyunsa (Knight Online, Metin2 vb.) internette videolu/resimli kurulum anlatımları bulabilirsin. Ancak kurmak kolay değil ve zaman alıcıdır. Uzaktan yardım ile yapılması çok güç.

CreMieu-X'

Kadim Üye
16 May 2010
5,532
0
Burbank
Bakın Port Açıp Sabit İP Olarak Yapmak Tam Anlamıyla Saçmalık Olur Benim Gözümde Çünkü Home Serverlar Yani Bu Tarz Serverlar Hem Ping'i Çok Yüksek Oluyor.Ayrıca Her İnternetini Kapattığında Serveri Baştan Kurmak Zorunda Kalırsın Bahsettiğin Oyun Hakkında Bilgim Fazla Yok Ama Doğal Olarak Sabit İP Tam Anlamıyla Sabit Değil.Kısacası Home Server İle Olacak İş Değil.Bir Oyunu Zevk Alarak Oynamak İstiyorsan VPS Şart ;) :)

denizruhu

Üye
27 Kas 2010
155
1
Arkadaşlar VPS satın almayaa yeterli paramız yok daha dogrusu her ay 50-60 milyon ona veremem. vps görevi gören programlar yokmudur acaba bilği almak istiyorum. metin2 pvp server kurmak istiyorum hamachisiz..!

Şimdiden teşekkür ederim...!

Arkadaşim senin dediğini anladım ama kendi pcne kurarsan sadece hamachiden ve portmapdan kurtulursun yani pcen kapanınca oyunda diyer sunuculara kapanır ...

qadiir

Üye
21 Şub 2011
212
0
Eğer bilgisayarının özellikleri en az 4 GB ram 1 GB 400 bit ekran kartı i3 işlemci den düşükse hiç açma makinen yanar :) ayrıca internetin kesinlikle sınırsız olması gerekiyor.

berkanTr

Üye
15 Ocak 2008
71
0
Uğraşmak isteyen yapar her türlü, şu an benim bilgisayarımda server kurulu fakat kapalı durumda. Ayarları yapılı, programları çalıştırdığımda server aktif hale geliyor. Bunun için bilgi, sabır ve zamana ihtiyaç var tabii :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.