VPS şirketi açığı/ u YZ

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Bu gece solarvps.com'un backup yani yedek site olarak kullandığı ve dosyalarının bulunduğu sunucunun bilgilerine ulaştım nacizane notumuda,notlarımıda yazıp siteden ayrıldım...
amacım farklı olabilirdi sunucu içersinde kendime her türlü erişimi sağlayabildim dosyaların ismini rename yapmaktan, delete etmekten tutun vb... böyle bir şey yapmayı düşünmedim çünkü tercihim gereği bu işi etik olarak yapıyorum buda benim kendi tutumumdur. zone de almak istemedim ayrıca gerek duymadım bunuda belirteyim son olarak :)
İyi geceler arkadaşlar.

Bilgiler;

id: cgarena
pass: s0o94378

Url: SOLARVPS

hareketli_bayrak_ve_ataturk-gif.2200

Son düzenleme:

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Bu gece solarvps.com'un backup yani yedek site olarak kullandığı ve dosyalarının bulunduğu sunucunun bilgilerine ulaştım nacizane notumuda,notlarımıda yazıp siteden ayrıldım...
amacım farklı olabilirdi sunucu içersinde kendime her türlü erişimi sağlayabildim dosyaların ismini rename yapmaktan, delete etmekten tutun vb... böyle bir şey yapmayı düşünmedim çünkü tercihim gereği bu işi etik olarak yapıyorum buda benim kendi tutumumdur. zone de almak istemedim ayrıca gerek duymadım bunuda belirteyim son olarak :)
İyi geceler arkadaşlar.

Bilgiler;

id: cgarena
pass: s0o94378

Url: SOLARVPS

hareketli_bayrak_ve_ataturk-gif.2200

Hocam yurtdışındaki vds veya vps serverlerin id ve şifresini nasıl bulabiliriz.

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
Linux üzerinde nmap yoluyla kullanım gerçekleştirebilirsin veya sunucu adresini biliyor isek id passlarıda dahil direk brute uygularsın.

Bende kontrol ettim erişilebilir durumda.

Hocam sağolasın adam akıllı bi program bulamadım açıkçası önerebileceğin windows için bi program varmı.

Sunucu ıp belli değil bi ip pm atsam kontrol edebilirmisiniz

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Güncel edit//

Arkadaşlar ddos,dos attack mı uyguluyorsunuz sunucuya? bağlantıyı kaybedip düştüğünü söyleyenler var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.