Vps Sunucu Hakkında Bilgisi Olanlar Bi Bakabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Eki 2011
131
0
Merhaba Arkdaşlar Öncelikle Vps Alacam Fakat Kulanmayı bilmiyorum Bilmedigim Şeyide alıp Boşuna Atmak istemiyorum.

Alacagım VPs nin Özeligi sunlar.
Ücretsiz Plesk Kontrol Paneli
Sınırsız Domain Barındırabilme
Sınırsız SubDomain Barındırabilme
Sınırsız Domain Alias Barındırabilme
Sınırsız POP3/SMTP Mail Açabilme
Sınırsız Mail Yönlendirebilme
Sınırsız IP Ekleyebilme özelliği
Full Konsol (SSH) Erişimi

Fakat Nasıl Domain Alacam ben bu vpsden yardım Lütfen Sınırsız domain dio nasıl Domain kurabilirim istedigim Alan adı ile

Yardımlarınız için teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.