Vs Setup Hata

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Ya bütün visual studio setuplarını sürümleini denedim ve hepside hata veriyo.
ya 2012 yi iso olarak indirip klasöre çıkartıyom sonra içindeki vs diye bi setup var bu setubu kurarken hep aynı hatayı alıyorum.
Kod:
Yükleme sırasında önemli hata
ve bunun çözümüde hiçbir sitede bulamadım eğer bilen varsa yazsın.

lTRl

Üye
26 Nis 2016
177
0
İyi forumlar kardeşim
Bilgisayarında '' vcruntime140.dll '' bunu aratıp kaç adet dosya çıktığını söylermisin

Sanırım afksın kardeşim sorunun .dll karışıklığından olduğunu düşünüyorum başıma gelmişti.
'' vcredist '' ile sorunu çözme ihtimalin var denemeni öneririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.