Vücut geliştirme

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
Arkadaşlar 1 yıl önce 2 ay fitness ile uğraştıktan sonra bırakmak zorunda kaldım çok kötü oldu.

Şimdi 1 hafta sonra bir daha bırakmamak üzere tekrar başlıyorum. Yapılı bir vücudum var şişko denilecek bir vücudum yok yani. Neler önerirsiniz?

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
Arkadaşlar 1 yıl önce 2 ay fitness ile uğraştıktan sonra bırakmak zorunda kaldım çok kötü oldu.

Şimdi 1 hafta sonra bir daha bırakmamak üzere tekrar başlıyorum. Yapılı bir vücudum var şişko denilecek bir vücudum yok yani. Neler önerirsiniz?

dostum ben androiddten bir program indirdim 30 günde fitnnes diye şuanda 5.günümdeyim benimde yapım senin gibi hafif göbek işte duruşum düzeldi şuanda kendimi sağlam hissediyorum birazda vücudum yapılandı istersen indirip deniyebilirsin yani öneriyorum bunu

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
hocam valla bende pc başında oturmaktan kilo aldım çok kilolu değilim ama çok zayıf da değilim :) uyku spor beslenme 3 şeyi uygularsam zayıflarım sanada önerim bunlardır :)

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Fitness ve çeşitli dövüş sporları ile ilgilenen birisi olarak sana tavsiyem,
  • Beslenme,Uyku düzenine dikkat etmen.
  • Sınırlarını aşmaman yoksa hastanelik bile olabilirsin.
  • Her, sabah kalktığında kol kası yapmak istiyor isen, yumurta yemen.
  • Sporcu içecekleri içmemen. (Kastım, redbull vs.)
Sana önerimdir, baklava vs. yapmak seni kavgada vs. korumaz önemli olan kol kası yaparak darbe almamaya çalışmaktır. Baklava, karına gelen hasarı bir nebze azaltır. Önerim, boks'a kickbox'a ya da muay thai'ye yazılmandır. (özellikle kick box) Herkese, önerimdir bunlar. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
Fitness ve çeşitli dövüş sporları ile ilgilenen birisi olarak sana tavsiyem,
  • Beslenme,Uyku düzenine dikkat etmen.
  • Sınırlarını aşmaman yoksa hastanelik bile olabilirsin.
  • Her, sabah kalktığında kol kası yapmak istiyor isen, yumurta yemen.
  • Sporcu içecekleri içmemen. (Kastım, redbull vs.)
Sana önerimdir, baklava vs. yapmak seni kavgada vs. korumaz önemli olan kol kası yaparak darbe almamaya çalışmaktır. Baklava, karına gelen hasarı bir nebze azaltır. Önerim, boks'a kickbox'a ya da muay thai'ye yazılmandır. (özellikle kick box) Herkese, önerimdir bunlar. İyi günler dilerim.

5-6 aylık da kick box geçmişim var yani temel iyi sayılır. Vücudumu hantallıktan kurtardıktan sonra o spor dallarına da devam edeceğim. Teşekkürler.

ananimus

Üye
19 Ağu 2017
139
0
bence hiç başlama psikoloji bozuyor sahsen bigoreksiya hastası oldum nekadar hayvan gibi olsamda kucuk goruyorum kendimi yapmadıgım gunler sinirim bozuluyor ve sosyal hayatını sonderece etkiliyor yapacaksanda oyle hobi seklinde dusun yoksa is zor

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Merhaba,

Vücut Geliştirme Hakkında Bildiklerimden Ve Önerdiklerimden Birkaçını Söyleyeyim.

Göğüs Çalış Diyenler Olmuş. Bu konu Böyle Değildir Arkadaşlar. Vücut Odaklı Ve Eşit Şekilde Çalışmalıdır Sonradan Üstünüz Ayrı Altınız Ayrı Kalmasın :)
Bir Diğer Konu Protein Tozu. Protein Tozu Günlük Olarak Yeterli Proteni Alamayanlar İçin Peynirden Üretilen Bir Şeydir. Bu Proteini Pilav Vs Gibi Şeylerle Tamamlamak Tabikide Proteinden Daha Sağlıklıdır. Ancak Masraflı Ve Zor Olacaktır.
Pec Fly Hareketi Var Göğüs İçin Gideceğin Yerde O Makineden Varsa Hareketi Yavaş Yapmaya Çalış. Bu Etkili Olacaktır.Ayriyetten Adaptasyon Sürecini Sakın Atlama Direk Haltere Girersen Liflerini Koparırsın. Adaptasyon Sürecinde Hocaların Yardımcı Olacaktır. Bol Şans

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Profesyonel olarak powerlifting yapıyorum . Mesaj atarsan özelden yardımcı olmaya çalışırım. Bazı arkadaşlarımız doğru şeyler bazıları yanlış şeyler söylemiş. Öneri olarak ise her antrenör'den program alma stabil program veriyorlar . Senin geçmişini bilmeyen adam sana program yazamaz senınle oturup konuşup ilgilenmeli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.