vücut geliştirme

JookeR61

Üye
30 Ocak 2013
103
0
arkadaşlar bir çocukla dalaştık ikimizde body gidiyoruz ama adam protein tozu kulanıyor ben orjinal halimle zayıf noktaları nelerdir bilen varsa yardım

Sharkman005

Katılımcı Üye
2 Eki 2013
840
0
omuzun göğüsle birleştiği yer zayıfdır oraya tek parmağınla vur orta parmağını bükerek tabi elin yumruk şeklinde çeneye vurursan bayılır ama çok sert vurma çünkü oradaki kılcal damarları kesebilirsin o da öldürebilir o kılcallar beyni besliyor çünkü

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
boğazına vur :D
kalp üstü çalış :D yok bunlar öldürür dersen
ense köküne geçir bayılsın
karşındaki ne kadar kaslı olursa olsun midenin tam üzeri kas tutmaz vur iner
testisler (erkekese tabi)
burun
diyom ama ben hiç yapamadım nasıldır bilmiyom karnına yumruk atmaya çalışsam dahi tam gözüne geliyor kaşı patlıyor dikiş attıraan bile oldu benim yüzüme nasıl patlatıyom bende anladamadım sert vurduğum içinmi öyle şans olduğu içinmi bilemem

JookeR61

Üye
30 Ocak 2013
103
0
arkaşalar cacık çıktı çocuk 3kafaya 1tekme vurdum bide narkoz yerleri süpürdü. Göğüsleri dik tutmaya alışmış nefes kalmamış vucutta

thejoker33

Üye
6 Tem 2013
52
0
arkadaşlar çeneye burna vur felan demişlerde adam sağlam çıkar bişi olmaz daha çok sinirlenir sana 2 tane vuracaksa 10 tane vurur yani dövebileceğine inaniyosan yap derim :D

JookeR61

Üye
30 Ocak 2013
103
0
Aynı salondaydık ben bıraktım mma gidiyorum karma dovuse göğüsleri dik tutuyor alışmış nefes kalmamış kulak arkası ayağa narkoz bide karaciğere tekme vurdum yerdeydi ayırdılsr

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.