Vur Göklerden Leşleri Uçsun [Basit Çalışma]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Arkadaşlar font a sıkıntı yaşadım font dan dolayı biraz kötü oldu eleştirilere açığım.

Normal;

Hd Olan;

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Öncelikle eline sağlık kardeşim
Yazı fontu değiştirilebir.Bir de Atatürk png si farklı bir noktada bulunabilir veya koymayabilirsin sanki orada biraz durmamış gibi :)

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Gayet güzel olmuş
Saol Kardeşim :)

Öncelikle eline sağlık kardeşim
Yazı fontu değiştirilebir.Bir de Atatürk png si farklı bir noktada bulunabilir veya koymayabilirsin sanki orada biraz durmamış gibi :)

Diline Sağlık.Yazı fontunu bir türlü ayarlıyamadım ya birdahakine yapacağım ama.Yönlendirdiğin için teşşekür ederim.

Ne mutlu Türk'üm diyene! Eline sağlık on numara olmuş.

Eyvallah kardeşim

C1R1M1N4L

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
572
0
Users
Merhaba Kenawors, çalışmanız çok güzel olmuş tebriker ederim ellerinize sağlık. Font olarak farklı bir font öneririm :)

7 Tem 2007
9,549
89
Eline sağlık. Benim eleştirim, Atatürk ü biraz daha farklı bi noktaya alman gerekli diye düşünüyorum. Resme ilk bakışta sanki uçağa bindirilmeye çalışılmış da olmamış gibi anlık bi göz yanılması yaptı bende.
Onun dışında font kötü demişsin fakat font güzel bence

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Merhaba Kenawors, çalışmanız çok güzel olmuş tebriker ederim ellerinize sağlık. Font olarak farklı bir font öneririm :)
Saol kardeşim.Font u katmanlı 3d yapacağım font da acemiyim.

Eline sağlık. Benim eleştirim, Atatürk ü biraz daha farklı bi noktaya alman gerekli diye düşünüyorum. Resme ilk bakışta sanki uçağa bindirilmeye çalışılmış da olmamış gibi anlık bi göz yanılması yaptı bende.
Onun dışında font kötü demişsin fakat font güzel bence
Atatürkü en önce yerleştirdim kardeşim,Yani yazı sığmayabilir diye aşşağıya aldım o nedenle bir dahakine dikkatli olacağım.

Eyvallah kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.