W10 Uygulamayı Açamıyorum

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Önce cmd yi yönetici olarak çalıştır ve komut satırına;

Kod:
net user administrator /active:no
bunu gir enterla pc yi yeniden başlat arama kısmına uac yaz kullanıcı denetim hesaplarına gir onu aç ve her zaman uyar şeklinde düzenle ve tekrar başlat pc yi.

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Hemen çözümünü yazayım Windows arama bölümüne cmd yaz sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de gelen ekrana net user administrator /active:no komutunu kopyala ve yapıştır enter a bas bilgisayarı yeniden başlat açılınca da yine arama bölümünü aç ve uac yaz kullanıcı hesabı denetim ayarları gelicek onu açıp her zaman uyar yazan bölüme getir çubuğu bilgisayarı yeniden başlat ben böyle yaptım düzeldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.