Çözüldü Wallpaper Engine Hata Alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SonunSeraphI

Yeni üye
15 Nis 2020
16
0
Amsterdam
Wallpaper Engine Hata Alıyorum Lütfen Yardım Edin wallpaper engine yi açtığımda bu geliyor

QiNmu1.png

hayır a tıklayınca bişey olmuyor evet e tıklarsamda

QiNzMf.png

bu geliyor lütfen yardım edin
ne yapmam lazım :agla:agla:agla

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Öncelikle Selamun Aleyküm Hatanın sebebi Aero Etkinleştirmenden geçiyor

Aero'nun etkin olduğu, ancak saydamlığın çalışmadığı bu sorunla karşılaşmış olabilirsiniz Oyun oynadıktan, video izledikten veya ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra bunun olduğunu gördüm.

Her şeyin tekrar çalışması için masaüstünde boş bir alanı sağ tıklayın ve Kişiselleştir'i seçin.

Şimdi Aero Temalarının altındaki Kişiselleştirme penceresinde Saydamlık ve diğer Aero efektleriyle ilgili sorunları giderme bağlantısını tıklayın .

Not: Bu bağlantı yalnızca Aero ile ilgili bir sorun olduğunda mevcuttur. Ayrıca, aşağıda herhangi bir zamanda sorun giderme aracına nasıl ulaşacağınızı da gösteririz.

Bir sonraki pencerede İlerlemeler bağlantısını tıklayın ve Onarımları otomatik olarak uygula'nın yanındaki kutuyu işaretleyin ve işaretleyin .

Onarımları otomatik olarak uygula seçeneğini seçmezseniz, sorun giderme işlemi tamamlandıktan sonra neyin düzeltilmesi gerektiğini gösteren bir rapor alırsınız. Sorunları otomatik olarak onarmanın daha hızlı olduğunu gördüm.

Windows, ekranla ilgili soruna neyin neden olduğunu aramaya başlar.

Burada saydamlığın otomatik olarak giderildiğini görebilirsiniz ve şimdi sorunun ne olduğunu gösterir.

Hangi testlerin yapıldığına ve gerektiğinde yazdırabileceğiniz sonuçlara ilişkin bir rapor görüntülemek için Ayrıntılı bilgileri görüntüle bağlantısını tıklayın .

Alternatif Düzeltme Yöntemi

Masaüstü Pencere Yöneticisi Oturum Yöneticisi hizmetini durdurup yeniden başlatarak saydamlık sorununu da giderebilirsiniz. Vista'da bu yöntemi en kolay bulduk. Bunu yapmak için, Başlat menüsündeki arama kutusuna services.msc yazın .

Masaüstü Pencere Yöneticisi Oturum Yöneticisi'ni görene kadar aşağı kaydırın ve sağ tıklayıp Durdur… seçeneğini belirledikten sonra sağ tıklayın ve yeniden başlatın. Yeniden başlatıldıktan sonra, saydamlık geri gelmeli ve sonra Hizmetlerden kapatılmalıdır.

Aero Sorunlarını Her Zaman Kontrol Edin

Yukarıdaki adımlar, özellikle saydamlık sorunu gidermeye yöneliktir. Başlat menüsündeki arama kutusuna sorun giderme yazıp Enter tuşuna basarak diğer Aero sorunlarını giderebilir veya kontrol edebilirsiniz .

Ardından, aşağıdaki ekranda Görünüm ve Kişiselleştirme altındaki Aero masaüstü efektlerini görüntüle'ye tıklayın .

İşlem bu kadar

İyi Forumlar

Bir Sorun Olursa Sormaya çekinme Sorabilirsin

SonunSeraphI

Yeni üye
15 Nis 2020
16
0
Amsterdam
Öncelikle Selamun Aleyküm Hatanın sebebi Aero Etkinleştirmenden geçiyor

Aero'nun etkin olduğu, ancak saydamlığın çalışmadığı bu sorunla karşılaşmış olabilirsiniz Oyun oynadıktan, video izledikten veya ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra bunun olduğunu gördüm.

Her şeyin tekrar çalışması için masaüstünde boş bir alanı sağ tıklayın ve Kişiselleştir'i seçin.

Şimdi Aero Temalarının altındaki Kişiselleştirme penceresinde Saydamlık ve diğer Aero efektleriyle ilgili sorunları giderme bağlantısını tıklayın .

Not: Bu bağlantı yalnızca Aero ile ilgili bir sorun olduğunda mevcuttur. Ayrıca, aşağıda herhangi bir zamanda sorun giderme aracına nasıl ulaşacağınızı da gösteririz.

Bir sonraki pencerede İlerlemeler bağlantısını tıklayın ve Onarımları otomatik olarak uygula'nın yanındaki kutuyu işaretleyin ve işaretleyin .

Onarımları otomatik olarak uygula seçeneğini seçmezseniz, sorun giderme işlemi tamamlandıktan sonra neyin düzeltilmesi gerektiğini gösteren bir rapor alırsınız. Sorunları otomatik olarak onarmanın daha hızlı olduğunu gördüm.

Windows, ekranla ilgili soruna neyin neden olduğunu aramaya başlar.

Burada saydamlığın otomatik olarak giderildiğini görebilirsiniz ve şimdi sorunun ne olduğunu gösterir.

Hangi testlerin yapıldığına ve gerektiğinde yazdırabileceğiniz sonuçlara ilişkin bir rapor görüntülemek için Ayrıntılı bilgileri görüntüle bağlantısını tıklayın .

Alternatif Düzeltme Yöntemi

Masaüstü Pencere Yöneticisi Oturum Yöneticisi hizmetini durdurup yeniden başlatarak saydamlık sorununu da giderebilirsiniz. Vista'da bu yöntemi en kolay bulduk. Bunu yapmak için, Başlat menüsündeki arama kutusuna services.msc yazın .

Masaüstü Pencere Yöneticisi Oturum Yöneticisi'ni görene kadar aşağı kaydırın ve sağ tıklayıp Durdur… seçeneğini belirledikten sonra sağ tıklayın ve yeniden başlatın. Yeniden başlatıldıktan sonra, saydamlık geri gelmeli ve sonra Hizmetlerden kapatılmalıdır.

Aero Sorunlarını Her Zaman Kontrol Edin

Yukarıdaki adımlar, özellikle saydamlık sorunu gidermeye yöneliktir. Başlat menüsündeki arama kutusuna sorun giderme yazıp Enter tuşuna basarak diğer Aero sorunlarını giderebilir veya kontrol edebilirsiniz .

Ardından, aşağıdaki ekranda Görünüm ve Kişiselleştirme altındaki Aero masaüstü efektlerini görüntüle'ye tıklayın .

İşlem bu kadar

İyi Forumlar

Bir Sorun Olursa Sormaya çekinme Sorabilirsin
Öncelikle Çok Teşekkür Ederim Bu Forumda Yeniyim Ve Bu Benim İçin İyi Bir Deneyim Oldu

İlk Çözümü Yaptığımda Bir Sorun Bulamadı Ama Alternatif Yolda Çalıştı Saolun Hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.