War Rock Code Generator Hakkinda

deadman42

Uzman üye
1 Şub 2012
1,351
0
Konya,Ereğli
Iyi gunler sevgili Uyeler

War Rock da Code Generator diye paylasilan dosyalari kesinlikle indirmeyin cunku sahteler.

Gamerfirst Code Sistemi

Gamefirstte bir kodun aktif olmasi icin G1 veya nakit para harcamaniz gerekir.

Sistem Calisma Sekli

Harcadginiz G1 veya para karsiliginda system gonderilen uid ve has kodlari senkron halinde gamerfirst serverine gider ve gelen Uid koduna gore yeni bir promo kod veya Esn kod olusturulur ve olusturulan kod tek kullanimliktir .
Bazi kodlar ise gelen Id numarasina gore olusturulurlar ve karaktere ozel olurlar ve baska hesaplarda kullanilmazlar .Bu kodlarin kullanciya ozel item codeleri olur ve baska hesaplarda hic bir ise yaramazlar

Gamefirst veya Baska herhangi bir oyunda Code Generatorler hicbir ise yaramazlar.

Promo Code Ve Esn kodunun olusmasi icin oncelikle Uid ve Has code serverlerine gonderilmesi lazim ve bunu yapmak icinde para veya G1 harcamak gereklidir.
Baska turlu istediginiz kadar Esn veya Promo Kodu deneyin tutturma sansiniz sifirdir cunku daha onceden olusturulmus bir has ve uid code yoktur.

Soyle Kod tutturabilirsiniz herhangi bir para veya G1 harcayinca cikan Uid Kodundaki Ts ler genelde 15 dakika veya Log out olana kadar aktif olurlar bu kodlari bulabilirseniz eger o an icin bir iki tane daha has code olusturabilirsiniz ama karsiliginda ne cikicagi belli olmaz.Bu yontemi yapmak cok zordur ben bu yontemi Zynganin Facebook Oyunlarinda Yapiyorum ve Normalde 4 saatte bir istek veya item gonderebilirken ben dakikda 300 tane gonderebiliyorum ve 300 tane kabul edebiliyorum ama basit kalir bu yaptiklarim War Rock Code Sistemi karsisinda zaten onu yapabilseydim su an buralarda olmam cok zor olurdu
smiley.gif

Kisacasi Hic Bir Code Generator Ise yaramaz tamamen ozel bilgilerinizi calmaya veya bilgisayariniza zarar vermek icin yapilirlar,Bunlara Sahte Gamerfirst siteleride dahildir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.