War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
7
Öncelikle Bilgisayarınızda Yüklü Olan War Rock Kaldırın.

Oyunu Yüklü Olduğu Klasördeki "uninstall" Simgesine Tıklayarak Kaldırabilirsiniz.

6172faafc22.jpg

Adım 1

Öncelikle Bu Programı Yükleyin

TIKLA İNDİR

TARAMA SONUCU

Yüklediten Sonra Resimlerde Olan Seçenekleri Tıklayın.

Daha Sonra "Birimleri Denetle " Seçeneğine Tıklayın.

6174449ae1e.jpg

Denetleme Bittkten Sonra "Sorunları Çözümle" Seçeneğine Tıklayın.

617567046be.jpg

Adım 2

Daha Sonra Görev Yöneticisini Çalıştırın. "Dosya>>YEni Görev Çalıştır" Seçeneğine Tıklayın.

61779bd99b8.jpg

Gelen Ekrana "Prefetch" yazın ve " Tamam " Seçeneğine Tıklayın.

61786917094.jpg

Gelen Ekranda Baya Bir Dosya Kalabalığı olur.

Windows Xpde "Layout.ini" Dosyası , Windows 7 ve Windows Vista da İse "ReadyBoost" Dosyası Hariç Diğer Tüm Dosyaları Silin.

Not:Bazen "layuot.ını" ve "ReadyBoost" Dosyası olmayabilir.Sadece Gereksiz Dosyalar Olur Hepsini Silin.

618073de8a5.jpg

Daha Sonra Oyunu Yeniden Yükleyin.Bütün Patchlerin Dolmasını Bekleyin.

Adım 3

Bütün Patchler Yüklendikten Sonra " C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\Data Ve System " Dosaysını Belgelerim'e Kopyalayın.

61819eb8603.jpg

Warrockta Hack Acınca " Hack Detected " veya " Warrock.Exe " Ya da "Oyundan Sık Sık Atınca " Bunları Yapın.

"C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\Data" ve "C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\System" Dosyasını Silin.

Daha Önceden Belgelerim ' e Kopyaladığınız "Data" Ve "System" Dosyasını C:\Program Files\GamersFirst\War Rock" Yeniden Kopylayın.

Daha Sonra " Adım 1 " Ve " Adım 2 " Günde Bir Defa Ve "Her Hack Detected" Hatasında Yeniden Yapınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.