Warow Msn hack işte Bu kesin Çözüm

BY AffeTmez

Yeni üye
2 Eyl 2008
9
0
BEYLER ÖNCE BAĞIRA BAĞIRA SÖYLÜYORUM ANTİVİRÜSLERİNİZ KAPATTIN CÜNKÜ HER HACKIN İCİNDE ELBET BİRAZ VİRÜS VARDIR AMA ! BU PC NİZE ZARAR VERMEZ O YÜZDEN ANTİVİRÜSLERİNİZİ KAPATTIN.!

EWET BEYLER BENDE ŞAHSEN OLDU İŞİME YARADI MSN NEYİ TAMAMEN KIRDI !
MSN NEYİ ANINDA KİLİTLİYOR BU KONU HİC VERİLMEDİ DAHA YENİ İLKDEFA BEN VERİYORUM HACKIN İSMİ WAROW MSN HACKER KULLANMI KADAR BASİT OLAN BU PROGRAMI COK BEYENECEKSİNİZ! MSN HACK ?: YAZAN YERE KIRILACAK MSN İSMİ YOU MSN ADRES YAZAN YERE KENDİ MSN ADRESİNİZİ YAZIN CÜNKÜ SİFREYİ MAİLİNİZE GÖNDERECEK VE BUNLARI YAZDIKTAN SONRA KİLİT DİORUZ YAKLASIK Bİ 5-6 DK BEKLİORUZ OR MSN KİLİT YAZISI CIKTIGI ANDA MSN KAPATILMIS DEMEKTİR VE SİFRESİDE ANINDA MAİLİNİZDE! EET BASARILAR KOLAY GELSİN İİ DERSLER :D

DOWNLOAD LİNK : https://tik.lat/NRmmF

ee bi +++++REP PİDE HAKKETİK İNŞ ! :D

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
kardesim sacma sacma konular acmayın ya o program o şifreyi nerden bulucak bırak şimdi ve bence o programdakı virüs senin işine yarıııcak demektir bilmem artıq

BY AffeTmez

Yeni üye
2 Eyl 2008
9
0
Kardeş Alakası yok Web site hackler Programla olmaz tmm biliorum ama bir cok msn hack Programla olur nedemek simdi icindeki virüs benim isime yarayacak her hackın icinde birazda olsa virüs var ama bu pc ye zarar vermezz

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
kardeşim msn hack programla olmaz olma sansı cok dusuk hadi windowstan falan kırılır yapılır ama program cok zor

mc_RapToR_

Üye
19 Eyl 2008
165
2
AsLanTepe
Msne hack dıye ucan qöRdum ama senınqıbısını qöRmedım bıde hackLenmısde maıL qeLcekmıs :D saqLam bı Msne KıLıT buLsunlar daha iii heMde onun pRoqRamı waR :D

ToygarEgemen*

Yeni üye
30 Eyl 2008
10
0
IstanbuL.
Paylaşım İçin Teşekkürler Adam Uğraşmış Yazmış. Ama Biraz Daha Forumda Gez Oku Program Dene Bilgisayarına Virus Trojan Sok Format At Düşe Kalka Öğrenilir. :)

19 Eyl 2008
93
1
ARkadaşlar bu konuyaa açıklık getirelim bence bana resim ile anlataki herkes inansın konularda karuışıklık yapmayalarım.

casus19

Üye
25 Ağu 2007
209
20
Böyle programlar trojanlı virüslüdür msn hack olmaz programla,
Ne yapıyoruz

İN-DİR-Mİ-YO-RUZ

ToygarEgemen*

Yeni üye
30 Eyl 2008
10
0
IstanbuL.
Boşuna Açıklık Resim Falan İstemeyin Arkadaştan Zaten Koyamaz. :) Koysa Bile Boşuna Bu Konuda Zaman Harcamayın. Zaten Yalan Olur O. En İyisi Herkezin Bahsettiği Gibi. Keylooger. Server Yapıp Yutturucaksınız Karşı Tarafa. Şimdilik Daha Amatörce Malesef Başka Yolu Yok Bence Server Yapmayı Öğrenin Ardındanda Saatlerinizi O Serveri Yutturmanın Yollarını Araştırarak Geçirin Hatta Derimki Oturun Gece Bi Kağıt Kalem Alıp Çözüm Üretin Bizede Sunun Bizde Bilgilenelim. . . :)

Adam Gibi Bir Keyloggerdan Server Çıkartmanız Çok Önemli Tabi Böyleleri Yaramaz. SC-KEYLOG Önerebilirim Size :)

Teşekkürler. . .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.