WarThunder-MAS Hilesi güvenilir midir?

sallanankedi

Yeni üye
21 Ağu 2023
15
2
Merhabalar. İnternette War Thunder için hile arıyordum ve bulduklarımın hepsi 2019 hileleriydi. Bende githuba giriyim orada bulurum dedim ve bir tane hile buldum. Çoğu hilenin 3. parti olduğu için virüs çıkacağını ama virüs olmadığını biliyordum. Fakat bu hile ile alakalı hiç bir video olmadığı için pek güvenilir düşünemedim. Sizde incelerseniz sevinirim. Hile Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

zipeX

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
265
94
Cambridge
Kullanıcının profilini bir incele, basit bir profile sahipse gözüne çarpar güvenilir olmadığı gözüne çarpar. Onun dışında virüs total vb şeyler deneyebilirsin.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Merhabalar. İnternette War Thunder için hile arıyordum ve bulduklarımın hepsi 2019 hileleriydi. Bende githuba giriyim orada bulurum dedim ve bir tane hile buldum. Çoğu hilenin 3. parti olduğu için virüs çıkacağını ama virüs olmadığını biliyordum. Fakat bu hile ile alakalı hiç bir video olmadığı için pek güvenilir düşünemedim. Sizde incelerseniz sevinirim. Hile Link:
Bana göre hilelerin hiçbiri güvenli değil, önermem.

ComptonS

Üye
24 Nis 2020
53
12
Turkey
Hiçkimse birine fayda sağlayacağı birşeyi ücretsiz vermek istemez. bende hiçbir hile programını veya yazılımını güvenli bulmuyorum. akabinde kurduysan da düzgün temizliğini yapmayı unutma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.