Çözüldü Watch Dogs 2 Kaldırırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlukadam00

Katılımcı Üye
16 May 2016
945
0
Derinlerden
Arkadaşlar Konuyu Dün Açtım Ama Birşey Demeyince Kimse Watch Dogs Yükledim Ama Kasmalar Var Normalmidir Acaba ?
HO2ZCD.png

meZjze.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Oyunlukadam00

Katılımcı Üye
16 May 2016
945
0
Derinlerden
Merhabalar ,

Windows 10 Pro Sürümü Olsaydı Daha Fazla FPS Alırdınız.Oyunun Grafik Ayarlarını LOW Veya Medium ( Düşük Veya Orta ) Ayarlara Alın.Bilgisayar Hızlandırma Konumada Bakabilirsiniz.

Bkz : http://www.turkhackteam.org/bilgisa...bilgisayar-hizlandirma-mapzilla-farkiyla.html

Hocam Konunuzu Adımları Bazılarını Uygulayacağım Fakat Benim Anlamadığım Şu Gta 5 Oynuyordum Ne Güzel Watch Dogs 2 Dahamı İyi Grafikleri Anlamadım Kasmalar Yaşanması Normalmi Gerçekten Oyun Grafikleri Çok Kötü Şuan. Birde Kasıyor.

Oyunlukadam00

Katılımcı Üye
16 May 2016
945
0
Derinlerden
Ben Böyle Oyun Oynamaya Alışık Olmadığım İçin Şuan Grafikler Low da Ps4 E Alışmısız Ölümsüz Grafikler Vardı :) Ben Pc Ye Takviye Falan Yapabilirmiyim Mesela SSD Harddisk Almayı Düşünüyorum Nasıl Olur ?

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bence SSD Alma Fazla FPS Vermez.Güzel İşlemci Al.Oyunu Steam'dan Aldıysan Özelliklerden Kodla RAM Ver.Eğer Korsansa Google'dan Araştr.Watch Dogs 2 RAM Verme Etiketleriyle... :)

Oyunlukadam00

Katılımcı Üye
16 May 2016
945
0
Derinlerden
Bence SSD Alma Fazla FPS Vermez.Güzel İşlemci Al.Oyunu Steam'dan Aldıysan Özelliklerden Kodla RAM Ver.Eğer Korsansa Google'dan Araştr.Watch Dogs 2 RAM Verme Etiketleriyle... :)

Para Yokki Hocam Steamdan Alsak Keşke Onuda Düşündüm 1 Ara İyiki Almamışım Böyle Oynanmaz Crackli Oyun Ram Takviyesi Falan Ugraşmam Belki Çünkü Youtube de Videoda Grafikler Böyle Diğildi Çok Fark Var Oyundaki Kişinin Elindeki Telefon Çizgi Film Karakteri Gibi Daha Dogrusu Oyun Çizgi Film Gibi Oldu Sağolun Hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.