Watsapp hakkında

Dark_Dreams

Yeni üye
27 Tem 2007
9
0
Merhabalar

Biliyorum hiç paylaşımım yok ama pek fazla bilgi sahibi olmadığım için sizlere danışmam gerekiyor. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

https://www.turkhackteam.org/diger-medyalar/1366790-baskasinin-whatsapp-hesabi-nasil-kapatilir.html

Bu linkte ki yönergeleri izleyerek eski kız arkadaşımın watsapp hesabını dondurdum daha sonra da onay kodu gönderdim şimdi watsappına giremiyor ve beni savcılığa vermekle tehdit etti

Savcılığa giderse ne kadar ceza alırım ona ben yapmadım deyip inkar ettim

Ayrıca onay kodunun gitmesine 7 saat var ama o düzelteceksin bunu deyip başımın etini yedi bekleyemiyor.

Sizce nasıl bir yol izleyebilirim

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Kardeşim açma öyle kalsın açarsan bu sefer kanıtı olabilir ben yapmadım diye inkar et hep ayrica hiç bir şey olmaz kanıt bulunamaz.

Dark_Dreams

Yeni üye
27 Tem 2007
9
0
Savcı telefona el koyarsa oradan mail geçmişine bakabilir ondan korkuyorum sadece yoksa onunda bana hakaretleri var bende hakaret davası açabilirim bunun bilincinde ama yinede pazartesi edicem deyip uykularımu kaçırıyor

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Savcı telefona el koyarsa oradan mail geçmişine bakabilir ondan korkuyorum sadece yoksa onunda bana hakaretleri var bende hakaret davası açabilirim bunun bilincinde ama yinede pazartesi edicem deyip uykularımu kaçırıyor

Savcının telefonuna el koyabilmesi için kanıt olması lazım hiç acma kapansın tamamen devam et bir şey olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.