Web Downloader 1.0.7.4-ÜCRETSİZ...

darkriders

Üye
8 Ocak 2007
109
4
Minas Tirith
Sürüm : 1.0.7.4
Boyut : 368 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Web Downloader internette gezdiğiniz sayfalardaki beğendiğiniz her türlü yazıyı ve görüntüyü hızlı bir şekilde bilgisayarınıza innDirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Yazılım boyut açısından büyük olmasa da yapabileceği işler oldukça geniş bir kapsamda incelenebilmektedir. İnternet kullanıcılarının en büyük isteklerinden bir tanesine de internetteki bazı resimleri ve yazıları bilgisayarlarına innDirmek istemeleri fakat bunu normal bir tarayıcının özellikleri ile yapamamalarıdır. Bunların hepsini basit ve hızlı bir şekilde yapabilmek için Web Downloader tam için geliştirilmiş bir yazılım.

Özellikler:
* Normal bir innDirme yöneticisi gibi işlemleri kolaylıkla yapabilme özelliği mevcut.
* Sağ tıkladığınızda ya da innDir tuşuna bastığınızda o sırada istediğiniz şeyi kolaylıkla bilgisayarınıza innDirebilmesi.
* innDirmek istediğiniz resmi ya da yazıyı sürükle-bırak yöntemi ile bilgisayarınıza innDirilmesini sağlamak.
* Herhangi bir resmin ya da yazının innDirilme hızını isteklerinize göre düzenleyebilme özelliği.
* Resimlerim isimlerini innDirme başlamadan değiştirme ve belirlediğiniz isim ile innDirebilme özelliği.
* Normal bir innDirme yöneticisi gibi yarıda kalan işinize daha sonra internete girdiğiniz taktirde devam edebilme özelliği mevcuttur.

Bu özelliklerin yanında programın en önemli özellikleri ise boyutunun küçük olması ve programın çalışması için hiçbir ücrete tabi olmayacağınızdır. Ücretsiz küçük boyutlu ve hızlı bir yazılım olarak beğeninize sunulmuştur. Üreticisi olan J.M Falcao programı ilk çalıştırdığınızda programın kullanan kişilerin görmesi için not yerleştirmiştir. Bu not; "Programı beğendiyseniz mail atınız ve bize destek olunuz." Desteklerinizi bir tür bağış olarak almaktadır. Bu yazı size çıktığında eğer destek olmak istemiyorsanız "No, thanks" tuşuna basarak programı ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer destek olmak istiyorum tuşuna tıklarsanız destek sayfasına yönlendirilirsiniz.
https://tik.lat/JQXBk
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.