web e trojen koymak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frkngncr

Üye
17 Kas 2009
190
0
Orda burda işte ;)
Selamun aleykum arkadaşlar webe trojen koymam lazım araştırdım ananymus konu açmış ama prorat ile ve serveri html çevirmiş koymayı anlatmamış biraz yarıdmcı olurmusunuz .bide siteye tıklayınca direk girmek istiyorum.teker teker atmak zor oluyor:d

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Bana Pm Attığını Zannetmiyorum =).
Gelelim konuna, Şimdi Tam Olarak Yapmak İstediğini Anlamışmıyım Bakalım:
Trojenini Bir Siteye Upload Etmek İstiyosun Ve Kişi Tıklayıp Açınca Trojen Girsin Pc Ye Diyosun Sanırım?
Buna Göre Cevap Vereyim:
Funpic.org'a Giriyosun.
Ordan Host Alıyosun:
Hosta Serverını Atıyosun.
Kişi Tıklayınca İnmeye Başlamakta Zaten.
Yardımcı Olabildimmi?

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Direk Burdan Yardımcı Olmayı Tercih Ederim =).
Host Zaten Direk Vermekte.
Formu DOldurman Gerekli.
Orda Host Kısmına Adres Yazmalısın.

funpic.org girip register diyip kaydı yapıyoruz...

sonra emailide aktif ettikten sonra ftp mizi ve mysql mizi aktif edip bilgilerini not ediyoruz çünkü confing.phpde kullanıcaz Evet arkadaşlar bunları yaptıktan sonra ftp bilgilerimizle herhangi bi ftp programından sitemize bağlanıyoruz... bu filezilla olabilir bu programı 000webhost a kurarken anlatmıştık o şekil giriyoruz ve vb dosyalarımızı atıyoruz

vb dosyanız yoksa bana pm atın... neyse

dosyalarımızı atınca direk kuruluma geçiyoruz... 13 adımdan sonra forumumuz hazır...

resimler ve adım adım anlatım:
www.funpic.org ' a kaydoluyoruz ve aktifleştiriyoruz.Sonra aşağıdaki resimde altı çizili olan mysql ve ftp ye girip gerekli bilgileri girerek "active" ediyoruz.(bu bilgileri daha sonra kullanacağız
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
44.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.