WEB Hack Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theroom

Yeni üye
23 Ağu 2011
22
0
her açığın kendini belli etme şekli farklıdır xss,rfi ,lfi ,sql => .php?id='a .asp?id='a
tarama programları ile daha rahat yaparsın isim vermek istemem suan..
istersen tarama programları hakkında yardımcı olabilirim özel mesajla bana ulaşabilirsn ;)

theroom

Yeni üye
23 Ağu 2011
22
0
Ip adersini Bulduktan Sonra Gerisi Kolay

Bu yorumu nerene dayandırarak yaptıgını bana anlatabilir misin

Başlat > Calıstır > Cmd > ping google.com

hatta yorulma buyur .

Kod:
Pinging google.com [209.85.148.99] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.148.99: bytes=32 time=118ms TTL=55
ip adresi yazıyor bana buranın açıklarını söylermisin yada hackleme yöntemini ip orada ..

Dalga mı geçiyorsun ?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.