Web Hack Hk

xuAfen

Üye
7 Haz 2016
51
0
Öncelikle Selamın Aleyküm. Biliyorum ki burada çok büyük üstadlarımız var. Binlerce de konu var açılmış anlatılmış hepsine teşekkür ediyorum buradan. Yanlız ben böyle bazı şeyleri anlayamıyorum soramıyorum soracak birini bulamıyorum. Sizlerden ricam acaba bana bazı konularda soru sorup danışabileceğim üstadım varmıdır? Konu: SQL açığı site'nin admin ve şifresini bulma ve siteye index atma. bu konular üzerinde bilgiye sahip olup sorularımı yanıtlamak isteyen üstadlarımız var ise şimdiden minnettarım ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.