web Hack port nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
İyi günler Arkadaşlar ben web hack için porların nasıl olması gerektigini sorucaktım?

Elimdeki program Legend D-dos v2.0 Bu sitedeki bir hacker eklemiş 1000 mesaj şerefine 16 byt ping adlı konudan aldım.Bunun için port açtım.Portu şöyle açtım.

Öncelikle 192.168.1.1 adlı modemimin sitesine girdim.
güvenlik
Güvenlik duvarı
kurallar
Lan to wan ı şeçtim ama Kural numarasından sonra yeni bir kural oluşturun : 0 yazıyordu elleşmedim ekle dedim
sonra açılan sayfada Servis adlı bölümde Servis Eklemek İçin Tıklayınız yazısına tıkladım
Sonra 1.numaralı konuma tıkladım isim olarak deneme yazdım Servis tipine tcp yazdım ama port Yapılandırmasında tek şeçenegi işaretli ve Başlangıç Bitiş
olarak işaretliydi ama port açmayı gösteren yerde port agırlıyı işaretliydi ve Başlangıç 85 Bitiş 85 olarak işaretliydi bende öyle yaptım dogrumu?

AzRa1L

Üye
26 Şub 2011
159
0
Arkadaşım port snn pc hack yapman için en önemlisi. port açamazsan pc hack olmaz. sitede biraz gezin görürsün port açma videolarını.

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
yanlış anladın kardeş açtım diyorum yazdım açtıgımıda dogrumu dogruysa bu yeterlimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.